loggor
kundtidning

Personal på Protectum

 

Bland Protectums 36 medarbetare hittar man brandlarmsingenjör,
inbrottslarmsingenjör, servicetekniker, låssmeder, installatörer och säljare. Alla bidrar med sin
kompetens för att skapa trygga och prisvärda säkerhetslösningar åt företagets 4 900 kunder
runt om i Halland.

 

Rikard Holmén
rikard@protectum.nu

010-498 60 03

Ägare och VD Protectum i Halland AB,

Säljare inbrottslarm

Christian Petersén
christian@protectum.nu

010-498 60 02

Ägare Protectum i Halland AB,

Säljare och behörig ingenjör brandlarm

David Nilsson
david@protectum.nu

010-498 60 01

Ägare Protectum i Halland AB,

Behörig ingenjör inbrottslarm,servicetekniker inbrottslarm

 

Mikael Westerbacka

Mikael Westerbacka
mikael@protectum.nu

010- 498 60 06

VD / Wikströms Lås & Protectum AB

 

.

 

.

 

Johan Rundström
johan@protectum.nu

010-498 60 81

Delägare Protectum AB,

Tekniker passage/inbrott/CCTV

Mats Carlsson
mats@protectum.nu

010-498 60 20

Delägare Protectum AB

Säljare lås och dörrautomatik

Nicklas Mikkelsen
nicklas@protectum.nu

010-498 60 82

Delägare Protectum AB,

Säljare Passage/inbrott/CCTV

 

Administration & Ekonomi

Charlotte Persson - charlotte@protectum.nu

Carina Holmén - carina@protectum.nu

Petra Larzénius - petra@protectum.nu

 

Brandlarm

Christian Petersén - Ansvarig brandlarm - christian@protectum.nu

Per-Ola Karlsson - ola@protectum.nu

Mattias Molander - mattias@protectum.nu

Peter Petersén - peter@protectum.nu

Christian Wester - christian.w@protectum.nu

Victor Larsson - victor@protectum.nu

Stefan Andersson - stefan.a@protectum.nu

Andreas Bagge - andreas.b@protectum.nu

Klaus Gustafsson - klaus@protectum.nu

Karci Kovac - Karci@protectum.nu

 

Inbrottslarm

Rikard Holmén - ansvarig inbrottslarm - rikard@protectum.nu

David Nilsson - david@protectum.nu

Christer Clausson - christer@protectum.nu

Göran Eriksson - goran@protectum.nu

Jonas Nilsson - jonas@protectum.nu

Magnus Karlsson - magnus.k@protectum.nu

Jesper Isaksson - Jesper@protectum.nu

Patrik Larsson - patrik@protectum.nu

Martin Pettersson - martin.p@protectum.nu

 Alexander Zonta Gustavsson - alexander@protectum.nu

 

Passersystem

Nicklas Mikkelsen - Ansvarig passersystem - nicklas@protectum.nu

Johan Rundström - johan@protectum.nu

Joakim Örn - joakim@protectum.nu

Emil Ericsson - emil@protectum.nu

Niclas Wigroth - niclas@protectum.nu

 

Lås & Dörrautomatik

Mikael Westerbacka - Ansvarig Falkenberg - mikael@protectum.nu

Fredrik Högman - fredrik@wikstromslas.se

Martin Andersson - martin@wikstromslas.se

Kristin Espeby - kristin@wikstromslas.se

Mats Carlsson- Ansvarig Halmstad - mats@protectum.nu

Glenn Rosmer - glenn@protectum.nu