Personal på Protectum

Bland Protectums 36 medarbetare hittar man brandlarmsingenjör, inbrottslarmsingenjör, servicetekniker, låssmeder, installatörer och säljare. Alla bidrar med sin kompetens för att skapa trygga och prisvärda säkerhetslösningar åt företagets 4 900 kunder runt om i Halland.

Rikard Holmén

rikard@protectum.nu
Tel: 010-498 60 03

Ägare och VD Protectum Sverige AB, Säljare inbrottslarm.

Christian Petersén

christian@protectum.nu
Tel: 010-498 60 02

Ägare Protectum Sverige AB, Säljare och behörig ingenjör brandlarm.

David Nilsson

david@protectum.nu
Tel: 010-498 60 01

Ägare Protectum Sverige AB, Behörig ingenjör inbrottslarm, servicetekniker inbrottslarm.

Mikael Westerbacka

mikael@protectum.nu
Tel: 010-498 60 06

VD / Delägare Protectum AB & Wikströms Lås.

Johan Rundström

johan@protectum.nu
Tel: 010-498 60 81

Delägare Protectum AB, Tekniker passage/inbrott/CCTV.

Mats Carlsson

mats@protectum.nu
Tel: 010-498 60 20

Delägare Protectum AB, Säljare Lås, Beslag och Dörrautomatik.

Nicklas Mikkelsen

nicklas@protectum.nu
010-498 60 82

Delägare Protectum AB, Säljare Passage/inbrott/CCTV.

Fredric Anderhill

fredric@protectum.nu
010-498 60 23

Delägare Protectum AB, Säljare Lås, Beslag och Dörrautomatik.

Administration & Ekonomi

Charlotte Persson

charlotte@protectum.nu

Carina Holmén

carina@protectum.nu

Dag Eliasson

dag@protectum.nu

Brandlarm

Christian Petersén

Ansvarig Brandlarm
christian@protectum.nu

Per-Ola Karlsson

ola@protectum.nu

Mattias Molander

mattias@protectum.nu

Peter Petersén

peter@protectum.nu

Christian Wester

christian.w@protectum.nu

Victor Larsson

victor@protectum.nu

Stefan Andersson

stefan.a@protectum.nu

Patrik Schwarzkopf

patrik.s@protectum.nu

Inbrottslarm

Rikard Holmén

Ansvarig Inbrottslarm
rikard@protectum.nu

David Nilsson

david@protectum.nu

Christer Clausson

christer@protectum.nu

Göran Eriksson

goran@protectum.nu

Martin Pettersson

martin.p@protectum.nu

Magnus Karlsson

magnus.k@protectum.nu

Jesper Isaksson

jesper@protectum.nu

Patrik Larsson

patrik@protectum.nu

Passersystem

Nicklas Mikkelsen

Ansvarig Passersystem
nicklas@protectum.nu

Tanja Darevik

Projektledare Passersystem
tanja@protectum.nu

Kontakt Passersystem
010-498 60 87
service@protectum.nu

Lås & Dörrautomatik

Fredric Anderhill

Säljare Lås 
fredric@protectum.nu

Mats Carlsson

Säljare Lås 
mats@protectum.nu

Kontakt Lås Halmstad
010-498 60 28
nyckel@protectum.nu 

Kristin Wikström

Ansvarig Falkenberg
kristin@wikstromslas.se

Kontakt Wikströms Lås Falkenberg
010-498 60 18
info@wikstromslas.se